עיסוי שוודי - מסאג שבדי - התקשרו עכשיו 052-6516272

עיסויי שוודי נחשב לאחת השיטות היעילות בריפוי ומניעת טראומות ומחלות שונות. עיסוי המתבצע ע"י מומחה השולט בטכניקות המודרניות נחשב לאמצעי נפלא להגברת מלאי האנרגיה של האדם ולשמירה על הגזרה. המעסה המקצועי משלב באופן מאוזן חמשת האמצעים העיקריים: חיכוך, ליטוף, תנועות פסיביות, סחיטה ורטטמה שהופך את תהליכי העיסוי ליעילים ביותר. עיסוי שוודי בספא פסק זמן עשה באמצעות שמנים טבעיים ועובד על הרקמות הרכות והשרירים העמוקים.

עיסוי שוודי ייעשה על כל אזורי הגוף.


משך הטיפול
60 דק'

עלות הטיפול
200 ש"ח


עיסוי שבדי ברמה אחרת


בנהריה שבצפון ניתן למצוא את אחד מבתי הספא המפתיעים והמיוחדים ביותר בארץ. ספא פור יו, זהו שמו של המקום המיוחד שמציע מגוון רחב של מסאגים ופינוקים, טיפולי גוף וטיפולים קוסמטיים, משקיע בכל פרט. האווירה, הפינוקים הקטנים (שתיה חמה, קלה, סאונה, ג'קוזי) היחס האישי, הכל מבטיח חוויה מושלמת, לכל אחד ובכל זמן.

בין הטיפולים שניתן לקבל ניתן למצוא גם כאלה שנחשבים למיוחדים מאוד (למשל טיפולים בשילוב נרות מיוחדים, כוסות רוח, טיפול פנים במשחות זהב) וגם את כל הטיפולים הנפוצים. לצד אפשרויות מיוחדות לא מקפחים את אלה שמעדיפים עיסוי שבדי קלאסי. עיסוי זה, שיש המכנים אותו דווקא עיסוי שוודי נחשב לטיפול נפוץ ומאוד מקובל. עם זאת מסתבר שאפשר למצוא אותו ברמה גבוהה שמבטיחה הרגשה אחרת, משופרת.


מושלם להרגעת לחציםכאשר מקבלים את הטיפול מהמעסים והמעסות הטובים ביותר, מספרת בעלת ספא פור יו, אפילו מסאג שוודי פשוט, לכאורה, מרגיש אחרת לגמרי. כאשר מבקשים ליהנות בספא פור יו מטיפול של עיסוי שוודי הוליסטי אפשר לבחור את עוצמת הטיפול.

היכולת לבחור חשובה מאוד. ישנם כאלה אשר מעדיפים להרגיש את ידי המטפלים חודרים לעומק הרקמות, משחררים את הלחצים באופן אינטנסיבי. אחרים, כך מסתבר, מעדיפים טיפול הרבה יותר רגוע. עבורם, המטרה היא ליהנות מהרגשה נעימה, דמוית מדיטציה, ופחות שחרור של שריר תפוס או של כאבים מעיקים.אפשר גם בחבילה


כמו בכל בתי הספא המובילים בעולם, גם בספא פור יו ניתן ליהנות משירות במסגרת של חבילה מפנקת. מטבע הדברים, גם את הטיפול הנפוץ עיסוי שוודי קלאסי ניתן לשלב בחבילה עם אקסטרה פינוקים. בין היתר ניתן ליהנות ממתקני הספא, לשלב גם בילוי בסוויטה המפוארת, ללגום בניחותא כוסית יין או שמפניה ועוד.שלח

Thank You!

The form has been successfully sent.

שם:

This field is required.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

הודעה:

This field is required.

טיפול/חבילה:

This field is required.

הזמנה מהירה

ספא פסק זמן בפייסבוק

050-9992500