חבילות ספא

בואו לקחת פסק זמן מהשיגרה עם מגוון חבילות ספא מפנקות שלנו. 

בזמן שהות של הזוג בספא, הספא נסגר למבקרים האחרים והזוג נמצא באוירה של אחדות ושקט עם עצמו.

1
חבילה מלכותית
חבילה זוגית הכוללת: שהייה בסוויטה המפנקת שלנו עם סאונה רטובה, בקבוק שמפניה / יין, כיבוד קל ופירות העונה בסוויטה, עיסוי זוגי מפנק לבחירתכם (קלאסי / ארומתרפי) למשך 60 דקות, פינת שתיה חמה / קרה, התפנקות בג'קוזי וארוחה חלבית / ברבקיו בהכנה עצמית בחצר הירוקה.

כמו כן, לרשותכם חלוקים, נעלי ספא ומגבות לשימוש בספא.

משך החבילה: 4 שעות
חבילה מפנקת 1
חבילה זוגית הכוללת:  סוויטה מפנקת  עם סאונה רטובה,  שמפניה / יין, כיבוד קל ופירות העונה , עיסוי זוגי מפנק לבחירתכם (קלאסי / ארומתרפי) למשך 50 דקות והתפנקות בג'קוזי המפואר והמחומם בחצר הירוקה.

כמו כן, לרשותכם חלוקים, נעלי ספא ומגבות לשימוש בספא.

משך החבילה: 3 שעות
חבילה מפנקת 2
חבילה זוגית הכוללת: שהייה בסוויטה המפנקת  עם הסאונה  הרטובה, שמפניה / יין ופירות העונה , עיסוי זוגי מפנק לבחירתכם (קלאסי / ארומתרפי) למשך 50 דקות, פינת שתיה חמה / קרה.

כמו כן, לרשותכם חלוקים, נעלי ספא ומגבות לשימוש בספא.

משך החבילה: שעתיים
חבילת מיני מורגנפלד
חבילה זוגית הכוללת : עיסוי זוגי 60 דק' שוודי/קלאסי וארוחת בשרים דרום אמריקאית במסעדת שף "מורגנפלד" 

כמו כן, לרשותכם חלוקים, נעלי ספא ומגבות לשימוש בספא.


משך החבילה: 3 שעות
חבילת ביג מורגנפלד
חבילה זוגית הכוללת: עיסוי זוגי מפנק לבחירתכם (קלאסי / שוודי) 60 דק' , סוויטה פרטית עם סאונה רטובה, שהייה בג'קוזי המפנק וארוחת קרנבל של בשרים במסעדת שף "מורגנפלד" 
 
כמו כן, לרשותכם חלוקים, נעלי ספא ומגבות לשימוש בספא.

משך החבילה: 4 שעות
חבילה פינוק לשניים
חבילה זוגית הכוללת: עיסוי זוגי מפנק לבחירתכם (קלאסי / ארומתרפי) משולב עם רפלקסולוגיה כפות הרגלים - למשך 90 דקות, כיבוד קל ופירות העונה ופינת שתיה חמה / קרה.
 
כמו כן, לרשותכם חלוקים, נעלי ספא ומגבות לשימוש בספא.

משך החבילה: 1.5 שעות

 
חבילות ספא בצפון מפנקות במיוחד

 
 

בית הספא הצפוני "ספא פור יו" נוהג לפנק את אורחיו בסוגים רבים ומגוונים של טיפולי גוף וטיפולים קוסמטיים שונים. המקום מציע לבאים בשעריו אווירה אחרת, ייחודית ורגועה, שמתאימה מאוד למגיעים לבד או בזוג.

במיוחד, כך ראוי להדגיש, ידועות באיכותן החבילות המשתלמות שניתן לרכוש. לבד או בזוג, בבוקר או בערב, חבילות ספא הן עסקה משתלמת, איכותית, מפנקת ומרגיעה.
גם למגיעים  מרחוק.

לתושבי הצפון ובפרט לתושבי נהרייה והסביבה לא צריך להציג את ספא פור יו. איכות הטיפולים ורמת השירות הגבוהה נישאים מפה לאוזן על ידי קהל הלקוחות הנאמן. במקביל, מספרת בעלת המקום, גם תיירים ישראלים וזרים נוהגים להגיע לא מעט בכדי ליהנות מהשירות של חבילות ספא בצפון להשלמת בילוי בצימר או טיול מיוחד.

בזכות הקפדה על פרטים קטנים וגדולים, בזכות מבחר החבילות המשתלמות והמוקפדות, וגם בזכות המחירים האטרקטיביים, האורחים, כך נראה, בהחלט מצביעים ברגליים.


 
חבילות ספא זוגיות בצפון מתפנקים לבד וביחד

 
 

לצד האורחים שמגיעים בגפם בכדי ליהנות מעיסוי מפנק או מטיפולי שיאצו וטיפולי גוף אחרים, נוהגים להגיע גם זוגות רבים. האפשרות של חבילות ספא זוגיות לטפח את הזוגיות ולהעניק זמן איכות ביחד בהחלט קורצת לקהל הישראלי.

החבילות, שמציעות פינוקים מיוחדים במחיר אטרקטיבי, מוצעות בתמהילים משתנים. בין היתר ניתן להתפנק עם:

• חבילת ספא זוגית בניחוח רומנטי – חבילה זו כוללת בילוי בסוויטה, שמפניה איכותית, שתיה חמה וקרה, וכמובן – שימוש במתקני הספא.

• חבילת עיסוי לפי בחירה, הכוללת מלבד עיסוי גם פינוק בג'קוזי.

• חבילת רפלקסולוגיה זוגית – כוללת טיפול רפלקסולוגי מרגיע בתוספת כיבוד קל ושתיה קלה. 

בנוסף, ניתן ליהנות גם מחבילות נוספות, לבד או ביחד, עם סוגים שונים של טיפולים, פינוקים והפתעות. שווה להגיע ולחגוג יום הולדת, יום נישואין, הצעת נישואין או כל אירוע חשוב וראוי לציון.

050-9992500