טיפולי יופי ואסתטיקה

1
הטיפול כולל פילינג לניקוי שכבת האפידרמיס, ומסכת פנים מזהב 24K על עור הפנים והצוואר. מייד לאחר מריחת המסיכה על העור, החומרים מתחילים להשפיע ופועלים להצערת העור. החומרים  בסרום הזנתי 24K או סרום על בסיס לחות.
תוצאת הטיפול - העור נראה נפלא ורענן במיוחד, זוהר ומתוח.


משך הטיפול: 90 דקות.

*** לא ניתן להזמין לזוג.
פילינג גוף + עיסוי
טיפול המחזיר את החיוניות לעור. מתחיל בשפשוף עדין של פילינג טבעי (מלח ים המלח, גרגרי קפה, דבש) על העור להסרת תאים מתים, ממשיך בשטיפה ולאחריה מוחדרים שמנים ארומטיים לעומק העור על ידי עיסוי עדין.

משך הטיפול: 90 דקות.

*** ניתן להזמין לזוג.
חיטוב גוף (הצרת היקפים)
חיטוב הגוף הנעשה באמצעות עיסוי רפואי מיוחד, מבטיח לכן לא רק את ההרגשה הנפלאה הזו של רוגע, שלווה ופינוק אלא תוצאה נפלאה בזכותה אתן תיראנה הרבה יותר צעירות. קודם כל, העיסוי הוא באמת מרגיע את הגוף ואת הנפש. כתוצאה מעיסוי האזורים הנכונים  השרירים התפוסים נרפים, קצוות העצבים הפגומים משתקמים, זרימת הדם משתפרת והגמישות, כמו גם הלחות, עולות פלאים. שנית, בואו לא נשכח גם את החיוך הפנימי בעת העיסוי המקרין על העור החיצוני המון חיוניות וזוהר.

משך הטיפול: 120 דקות.

*** 
רצוי להזמין כסדרה של 8-15 טיפולים. החל מטיפול 10 – 50% הנחה + שילוב מכשיר limfopress

*** ניתן להזמין לזוג.
לימפודרנז'
(טיפול במכשיר limfopress)


הטיפול הלימפטי הנו טיפול הפועל על שיטת הפעלת מחזורי לחצים עדינים על הגפיים במטרה לנקז הצטברות נוזלים בין רקמתיים ולסייע למערכות הלימפה והדם לפעול ביעילות מרבית. זאת כמובן מבלי לפגוע בפיסיולוגיה של מחזור הדם ומערכות אינטימיות אחרות הקשורות לתזרים הנוזלים בגוף. המערכת היא מערכת רפואית לא פולשנית, בעלת תקני הציוד הרפואיים העדכניים. הערכה פותחה על בסיס ניסיון רב-שנים בטיפול בהורדת בצקות בגוף על ידי הפעלת לחץ בנקודות מתאימות בגוף.

משך הטיפול: 60 דקות.

*** 
ניתן להזמין כסדרת טיפולים או לכלול בטיפולי חיטוב גוף והצרת היקפים. *** לא ניתן להזמין לזוג.
​בספא שלנו, תמצאו מגוון רחב של טיפולים לפי הצורך ובחירתכם. אל תהססו לפנות, לשאול ולהתייעץ אתנו לגבי התאמת הטיפול לצרכיכם.

050-9992500