טיפולים מיוחדים

1
עיסוי עם כדים

מדובר בחוויה מחדשת ומרגשת. הטיפול משולב בעבודה עם כדי חרס קטנטנים שחוממו מראש ומשמשים ככלי להעברת מגע מפנק, מצד אחד, אבל קשיח וחודרני באזורים שדורשים זאת. שכשהמטפל אוחז בהם, הם הופכים לחלק אינטגרלי מכף ידו. העיקרון זהה לעבודה עם אבנים חמות, רק שהכד מחליף אותן. במהלך הטיפול נעשה שילוב סירוגי של עבודת הכדים עם עיסוי רקמות עמוק בשמן שומשום. המטרה היא לשחרר את כל המקומות המועדים לפורענות, לעשות מתיחות ולהשתמש בטכניקות ובלחיצות שיעיפו את המטופל אל על.

הטיפול אמור להיות מעודן, אבל גם מותאם אישית, כך שמומלץ לתאם ציפיות מראש.

משך הטיפול: 60 דקות.


עיסוי עם שוקולד

מתנה מתוקה ומיוחדת לאנשים מיוחדים. השוקולד מוסיף רעננות, רוך ורוגע לעור, ממריץ את הדם ועוזר לתחלופת העור. הטיפול כולל עיסוי שוקולד ועטיפה, פילינג גוף וטיפול פנים עם שוקולד.

משך הטיפול: 50 דקות.

*** ניתן להזמין לזוג.

טיפול עדין באמצעות מגע ישיר של ידיים ואבני בזלת חמות. העיסוי ממריץ את מחזור הדם, מרפה שרירים ומנקז רעלים. טיפול מפנק, מרגיע ונעים.

משך הטיפול: 60/90 דקות.

*** ניתן להזמין לזוג.
עיסוי עם קונכיות חמות

השימוש בקונכיות חמות בשילוב עם טכניקות עיסוי תורם לטיהור וניקוי כלי הדם ע"י דחיפת נוזלים לימפתיים ודרבון העלמת שאריות פסולת ורעלים. החימום של הקונכיות מתבצע ע"י מילוי בנוזל שמכיל שילוב של מינרלים, מלחים ושמנים. קונכיה מתחממת בדיוק לטמפרטורה המדויקת, הנשמרת למשך כשעתיים. החום של הקונכיות מוחדר אל השרירים, מרפה אותם, מאיץ את זרימת הדם ומחדש את התאים הפגומים.

משך הטיפול: 60 דקות.

*** ניתן להזמין לזוג.
​בספא שלנו, תמצאו מגוון רחב של טיפולים לפי הצורך ובחירתכם. אל תהססו לפנות, לשאול ולהתייעץ אתנו לגבי התאמת הטיפול לצרכיכם.

050-9992500