מסאג אבנים חמות בצפון - התקשרו עכשיו 052-6516272


להתפנק עם מסאג אבנים חמות בצפון

מרכז הספא, הבריאות וטיפולי היופי ספא פור יו, ידוע כמקום שמנוהל ללא פשרות. בעלת המקום, מרינה קוזמנקו מספרת בגאווה על הלקוחות המרוצים שמגיעים פעם אחר פעם כדי ליהנות ממרגוע לגוף ורגיעה לנפש.

כאשר מבקשים לקבל פרטים אודות סוגי הטיפולים שניתן לקבל בבית הספא מסתבר שניתן למצוא במקום את כל טיפולי המגע המקובלים ואפילו סגנונות מיוחדים, אקזוטיים. בין הטיפולים המבוקשים, המצוינים להרגעת שרירים ולפינוק של ממש גם יחד ניתן למצוא גם מסאג אבנים חמות.

בזכות החימום העדין מצליחים המטפלים להביא את המטופלים לכדי רגיעה מושלמת. השרירים מתרפים לאיטם, המתח היום יומי הולך ומתפוגג והשלווה שזוכים לה נשארת גם זמן רב לאחר שהטיפול הסתיים.

מחירים נוחים, שירות מכל הלב

בין אם בוחרים בטיפול מפנק עם שמנים ריחניים, בפינוק של מסאג אבנים חמות, ספא פור יו השוכן בנהריה ידוע לא רק במגוון השירותים והפינוקים. הלקוחות שמגיעים למקום לומדים עד מהרה להכיר את העובדים המקצועיים, המספקים שירות מכל הלב. גם המחירים שמציע בית הספא המפנק מפתיעים לטובה. שלא כמו במקומות שמרשים לעצמם לנקוב במחירים גבוהים במיוחד, כאן מאמינים באיזון כדרך חיים. איזון בין טיפולים איכותיים, שירות מופקד ומחיר הגון הוא המפתח למספר הרב של הלקוחות החוזרים.
ליחידים וגם לזוגות.

חלק מהטיפולים שאותם ניתן לקבל בספא פור יו מיועדים ליחידים. לעומת זאת, ישנם טיפולים אחרים שניתן להזמין ולקבל גם בזוג. כך, ניתן בהחלט להגיע למקום כדי לחגוג אירוע משותף, יום הולדת, יום נישואין ושאר אירועים שמחים ומשמחים.
כאמור, מגוון טיפולי הגוף שניתן לקבל במקום גדול מאוד ובין הלקוחות מגיעים אנשים מקרוב ומרחוק. לכך, כאשר רוצים לקבל בצפון עיסוי קונכיות חמות, עיסוי שבדי, טיפולי רפלקסולוגיה או כוסות רוח – ספא פור יו הוא המקום הנכון.

שלח

Thank You!

The form has been successfully sent.

שם:

This field is required.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

הודעה:

This field is required.

טיפול/חבילה:

This field is required.

הזמנה מהירה

ספא פסק זמן בפייסבוק

050-9992500