מסכת זהב 24 קראט - התקשרו עכשיו 052-6516272

עלות הטיפול
350 ש"חמסכת זהב לפנים – טיפול ששווה זהב


בית טיפולי הגוף והנפש ספא פור יו מוכר מאוד באזור הצפון בזכות קהל לקוחותיו הנאמנים. רבים מאותם לקוחות מגיעים בקביעות בכדי ליהנות משפע הטיפולים, המסאז'ים והאווירה הפסטוראלית. מלבד הטיפולים הקלאסיים כגון עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק ורפלקסולוגיה, מציעה בעלת המקום לנסות גם את הטיפולים הרפואיים שמסייעים למתמודדים עם כאבי ברכיים גב, שרירים תפוסים וכיוצא באלה.

גם טיפולים זוגיים וחבילות איכותיות ניתנים לרכישה במחירים נוחים, משתלמים והוגנים. בנוסף, מציעה מרינה בעלת המקום, להתנסות גם בטיפולי היופי. לאחר הטיפולים מרגישים נהדר וגם נראים מצוין.

מורידים שנים מהפנים

במיוחד לנשים מציע ספא פור יו מגוון רחב של טיפולי פנים וטיפולים קוסמטיים ברמה אחרת. במקום מדגישים את טיפולי הפילינג המבוצעים בליווי חומרים איכותיים מן הטבע הכוללים מלחים שונים ודבש אמיתי.

לבד מטיפולי הפילינג המעוררים את זרימת הדם ומחדשים את העור, מומלץ מאוד לנסות גם את המסכות המרעננות. מסכות הפנים שניתן לבקש כוללות אפשרויות יוצאות דופן, חלקן לא מוכרות לקהל הישראלי. בין היתר ניתן להתנסות במסכות על בסיס אצות ים וגולת הכותרת – מסכות על בסיסי זהב! מי שהתנסתה כבר יודעת שעם מסכת זהב לפנים המחמאות ממהרות להגיע וממש רואים את השנים נושרות כאשר וזוכים למראה פנים מוצק יותר וצעיר יותר.

קבלת פנים ושירות אישי

לקוחות חדשים המגיעים למקום מציינים שספא פור יו העניק להם חוויה מפתיעה באיכותה. קבלת הפנים הלבבית, השירות האישי והאווירה הכללית מביאים רבים מהם לבחור שוב ושוב להגיע ולהתפנק.

בזכות השירות ובזכות המחירים ההוגנים שומר בית הספא המפנק על מוניטין מצוין ומבטיח לשמור על אותה האיכות ואותה הרמה. הלקוחות, שיודעים להעריך שירות איכותי מהו, ימשיכו להגיע ולהמליך גם לאחרים.


שלח

Thank You!

The form has been successfully sent.

שם:

This field is required.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

הודעה:

This field is required.

טיפול/חבילה:

This field is required.

הזמנה מהירה

ספא פסק זמן בפייסבוק

050-9992500